BETPAS306.COM – FRENKİE DE JONG’UN MENAJERİ: ‘TUCHEL, HABERİ DUYUNCA AĞLADI’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Barcelona’nın Hollandalı yıldızı Frenkie de Jong’un menajerliğini yürüten Ali Dursun, Voetbal International’e konuştu ve transfer sürecini anlattı.

Ali Dursun, “Bir açıdan kolay bir karar değildi, başka bir açıdan ise çok kolaydı. Hemen hemen bütün büyük kulüpler Frenkie’nin transferini istiyordu. Frenkie ise tüm ihtimalleri dikkatlice inceledi. Gelen tekliflerin hepsini ayrı ayrı düşündü. Bense çok daha sabırsızdım ve bir an önce kararını vermesini istiyordum.” dedi.

“Herkesi inceledikten sonra kararını verdi, Barcelona’yı seçti.” diyerek sözlerini sürdüren Ali Dursun, “Onu çok uzun zamandır tanıyorum ve ne istediğini de biliyordum. Frenkie’yi de bu konuda biraz cesaretlendirmem gerekiyordu, ben de bunu yaptım. Onun için her şeyin en güzelini istiyorum. Frenkie de bunu bildiği için aramızda hiçbir zaman problem olmadı.” ifadelerini kullandı.“TUCHEL, GÖZYAŞLARINA BOĞULDU”

Transfer sürecindeki diğer teklifleri de anlatan Ali Dursun, “Manchester City’den Pep Guardiola ve Begiristain ile çok uzun süre görüştük, konuştuk. City ile beraber PSG ile de görüştük. Transfer resmen açıklanmadan önce Frenkie’nin Barcelona’ya gittiğini Thomas Tuchel’e bizzat söylemek istedim. Tuchel, haberi duyunca gözyaşlarına boğuldu, ağladı.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS306.COM - ARTETA, ARSENAL'E GİDECEK Mİ? GUARDİOLA AÇIKLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS306.COM – FRENKİE DE JONG’UN MENAJERİ: ‘TUCHEL, HABERİ DUYUNCA AĞLADI’

About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

2 Comments on BETPAS306.COM – FRENKİE DE JONG’UN MENAJERİ: ‘TUCHEL, HABERİ DUYUNCA AĞLADI’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: