BETPAS306.COM – ARTETA, ARSENAL’E GİDECEK Mİ? GUARDİOLA AÇIKLADI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Manchester City Menajeri Pep Guardiola, yardımcısı Mikel Arteta’nın Arsenal’in başına geçeceği iddiaları üzerine konuştu.

İspanyol teknik adam, “Tabii ki Arteta er ya da geç teknik direktör olacak. Bu sezonu beraber bitireceğiz. Gelecekte ne olacağını ben de bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

“ARTETA, ÇOK ACELE ETMEMELİ”

Arteta’ya basın toplantısında tavsiye veren Guardiola, “Bence teknik direktör olmak için çok acele etmemeli. Yaşı daha çok genç, önünde uzun bir süreç var. Dürüst olmak gerekirse bizimle olabildiğince uzun süre kalmasını istiyorum.” diyerek sözlerini sürdürdü.“ÖN LİBERODAN DAHA İYİ TEKNİK DİREKTÖR OLUR.”

İspanyol teknik adam, kendisi gibi ön libero oynayan Arteta için “Bizim gibi ön libero oynamış oyuncular oyunu daha iyi anlıyabiliyor ve daha iyi görebiliyor çünkü bakış açımız çok daha geniş. Bundan dolayı bizim mevkiimizde oynayan oyunculardan daha iyi teknik adam çıkıyor.”

“HERKESİN MESLEKİ ARZULARI OLABİLİR”

Pep Guardiola, “Sezon sonunda ne olacağını bilmiyorum. Onun burada olmasından sadece ben değil, bütün takım çok memnun. Ancak, kişisel yaşam kişisel yaşamdır. Herkesin mesleki arzuları olabilir.” ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

Bir önceki yazımız olan BETPAS306.COM - AGUERO'DAN MANCHESTER CİTY'YE KÖTÜ HABERAGUERO'DAN MANCHESTER CİTY'YE KÖTÜ HABER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS306.COM – ARTETA, ARSENAL’E GİDECEK Mİ? GUARDİOLA AÇIKLADI

About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

3 Comments on BETPAS306.COM – ARTETA, ARSENAL’E GİDECEK Mİ? GUARDİOLA AÇIKLADI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: