BETPAS305.COM – ZİDANE: ‘BALE, PLANLARIM İÇERİSİNDE’
Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, Real Sociedad ile oynayacakları maç öncesi basın toplantısında konuştu.

Gareth Bale’in ‘Galler. Golf. Madrid. Bu sırayla’ bayrağı önünde poz vermesiyle ilgili olarak gelen soruya Zidane, “Gareth’ın etrafında çok fazla gürültü kopuyor. Ancak, bir teknik direktör olarak ben saha içerisine bakıyorum. Herkesin bir fikri, bir düşüncesi var. Onun hakkındaki yargılar çoktan verilmiş bile. Galler’e milli maçlarda oynamak için gitti. Oynadı ve geri döndü. Geri döndüğü için mutluyum. Bu kulüp için çok fazla şey verdi. Artık sadece futbolla ilgili meselelere odaklanmamız gerekiyor. Yapılan hiçbir yorumla ilgilenmiyorum. Benim işim futbol ve o da benim planlarım arasında yer alıyor.” diyerek sözlerini sürdürdü.
Bale’in Bernabeu’da sahaya çıkıp çıkmayacağıyla ilgili olarak Zidane, “Buna şu an cevap veremem. Tüm oyuncularımı ihtimal dahilini tutuyorum. Tüm oyuncularımdan faydalanacağım. Bale ayrılacak mı, ayrılmayacak mı bilmiyorum. O iyi bir oyuncu. Sakatlıktan geri döndü ve oynayabilecek duruma geldi. Ben bununla ilgileniyorum. Bir gün ayrılırsa, yaşadıklarını anlatır zaten. Ben, Bale takımımda olduğu için mutluyum.” ifadelerini kullandı.

BALE: “SADECE EĞLENCE OLSUN DİYE”

Gareth Bale ise yapılan ‘Galler. Golf. Madrid’ tezahüratıyla ilgili olarak Zidane, “Duydum. Bence espri olsun diye yapılmış bir tezahürat. Ben yedek kulübesindeydim ve bu sadece eğlence olsun diye yapılmış bir şeydi.” yorumunu yaptı.
Bir önceki yazımız olan BETPAS305.COM - TOTTİ: 'ROMA'YA GERİ DÖNMEM!' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS305.COM – ZİDANE: ‘BALE, PLANLARIM İÇERİSİNDE’

About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: