BETPAS305.COM – KEVİN DE BRUYNE: ‘BEN BU TAKIMIN LİDERİYİM’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Kevin De Bruyne, kendisini Manchester City‘nin liderlerinden biri olarak görüyor. Chelsea maçı sonrasında konuşan 28 yaşındaki yıldız, zorlu maçta önemli bir rol oynadığını söyledi.

Gençlere örnek olmaya çalıştığını kaydeden de Bruyne, “Her zaman daha iyi olabilmek için kendimi zorluyorum yeni hedefler koyuyorum. Ben bunu gençken de yaptım ve yapmaya devam ediyorum ama şu anda takımın kazanması daha önemli. Takıma yardım ediyorum, liderlik ediyorum bu adamlara. Özellikle de genç oyunculara çünkü onlar üzerinde önemli bir etkide bulunabileceğimi biliyorum. Bana kendimden daha fazla baskı yapan kimse yok. Çok çalışmak ve kendimi limitlerin sonuna kadar zorlamak istiyorum. Bazen çok iyi oynarsınız, bazen yapamazsınız ama kötü oynadığınızda bile takıma yardım etmek çok önemli. Ben orta saha oyuncusuyum, bundan dolayı takımda elimden geleni yapmak ve ekibin birlikte çalışmasını sağlamak zorundayım” dedi.Liverpool maçı hakkında düşünceleri sorulan Belçikalı, “Son 4-5 yıldır çok çalışıyoruz bir maçı kaybettiğimiz zaman hemen diğer maça odaklanıyoruz ve sanırım üst üste 2 maç kaybettiğimiz çok nadir. Fark yaratacak çok kaliteli futbolcularımız var.” ifadelerini kullandı.

Chelsea maçında 1-0 geriye düşen Manchester City maçı 2-1 kazandı. Bu sezon 9 asisti olan yıldız isim, Chelsea ağlarına da 3. golünü attı.


Bir önceki yazımız olan BETPAS305.COM - ALEX FERGUNSON: 'HİÇ ENDİŞELİ DEĞİLİM' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BETPAS305.COM – KEVİN DE BRUYNE: ‘BEN BU TAKIMIN LİDERİYİM’

About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

1 Comment on BETPAS305.COM – KEVİN DE BRUYNE: ‘BEN BU TAKIMIN LİDERİYİM’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: