BETPAS305.COM – BÜYÜK TRANSFER HATASI; ‘HAALAND ELDEN KAÇTI’


Steve Walsh, 2016-2018 yıllarında sportif direktör olarak çalıştığı Everton‘a, bu sezon Salzburg ile harika bir performans gösteren Erling Halaand‘ı sadece 4 milyon Euro’ya getirebileceğini ama ne yazık ki yönetimin yanlış transfer politikası yüzünden izin vermediğini aktardı.

Everton Haaland ile birlikte Robertson ve Maguire’ı da elinden kaçırdığını söyleyen eski yönetici, “Ronald Koeman ile kulüp sınıf atlamayı planlıyordu ancak olmadı. Beklentilere cevap vermeyen bir çok transfer yapıldı eğer beni dinleselerdi her şey çok farklı olurdu. Onlara Andrew Robertson’ı ve Harry Maguire’ı teklif ettim. O zamanlar hala Hull City’deydiler ve sadece 23 milyon euroya alabilirlerdi. Ayrıca onlara Johnny Evans için de bir anlaşma yaptım ama yine aynı şeyler oldu” ifadelerini kullandı.
19 yaşındaki Erling Haaland’ın şuan ligde 12 maçta 15 golu bulunuyor. Bunun yanında Devler Ligi’nde sahneye çıktığı 4 maçta 7 gol attı ve değerinin 50 milyon eurolarda olduğu konuşuluyor. Norveçli oyuncunun Adı Avrupa’nın devleri Real Madrid, Juventus ve Manchester United ile de anılıyor.

BETPAS305.COM – BÜYÜK TRANSFER HATASI; ‘HAALAND ELDEN KAÇTI’

About betpas kayıt
Canlı bahis oynama sitesinin güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*%d blogcu bunu beğendi: