betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS307.COM – VAN DİJK’TEN MESSİ AÇIKLAMASI VE RONALDO’YA GÖNDERME

restbet348 yeni adresini kullanarak siteye kolayca katılabilirsiniz.

Liverpool formasıyla bu yıl Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmayı başaran Virgil Van Dijk, Ballon d’Or ödül töreninin ardından konuştu.

Hollandalı yıldız stoper, kazanmayı çok istediğini ancak Messi’nin kendisinden daha iyi olduğunu belirterek, “Messi olağandışı bir oyuncu, harika, fantastik. 6. kez kazanıyor. Çok yakındım. Fakat, benden biraz daha iyiydi. Geçen sezon başardıklarımla gurur duyuyorum. Umarım, bunu yeniden yapabilirim ama zor olacak.” dedi.

“BALLON d’Or’U HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM”


betpas317 giriş adresini güvenle tercih edebilirsiniz.

Virgil Van Dijk ayrıca “Ballon d’Or kazanabileceğimi hiç düşünmedim. Kariyerimle alakalı. Kolay olmadı. Çok farklı bir kariyerim var. Hayallerimden hiç vazgeçmedim. Sonuna kadar mücadele ettim. Bulunduğum yerle gurur duyuyorum. Önümüzdeki sene daha üstte yer almak istiyorum. Hep beraber seneye birinci olup olamayacağımı göreceğiz ama burada olmak da büyük bir onur.” ifadelerini kullandı.

CRISTIANO RONALDO’YA GÖNDERME

Bu arada tören öncesi röportaj veren Van Dijk “Cristiano Ronaldo törene gelmedi, Ballon d’Or için bir rakibin azalmış oldu, neler söylemek istersin?” sorusuna “O rakip miydi?” yanıtı vererek dikka çeken bir gönderrme yaptı.

BETPAS307.COM – VAN DİJK’TEN MESSİ AÇIKLAMASI VE RONALDO’YA GÖNDERME

About betpas kayıt
betpas güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*