betpas yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETPAS307.COM – FABİO PARATİCİ: ‘KİMSEYİ SATMAYACAĞIZ, MANDZUKİC HARİÇ’

betpas canlı bahis oranlarını takip ederek kupon oluşturacağınız müthiş bir site.

Juventus Sportif Direktörü Fabio Paratici, Cristiano Ronaldo’nun transfer durumu ve kulübün ocak ayındaki transfer politikasıylaw ilgili açıklama yaptı.

Milano’da düzenlenen Serie A Yılın Ödülleri töreninde konuşan Paratici, “Cristiano Ronaldo, Serie A’nın En Değerli Oyuncusu ödülünü çok istiyordu. O çok hırslı bir futbolcu ve bunu takımımızda da gösterdi. Ayrıca, Ballon d’Or’u da Cristiano hak ediyordu. Gelecek yıl kazananın Cristiano olmasını istiyoruz ve bu konuda onu destekliyoruz.” dedi.

Ronaldo’nun ayrılık iddialarıyla ilgili olarak, “Sonuç olarak, Cristiano Ronaldo ayrılmayacak, 2020/21 sezonunda da Juventus formasını giyecek.” ifadelerini kullandı.

MERİH VE DYBALA’YA VETO, MANDZUKIC’E VİZE

Transfer teklifleri gelen Emre Can, Merih Demiral, Daniele Rugani, Paulo Dybala, Sami Khedira ve Mario Mandzukic ile birlikte ocak ayında bir hamle yapıp yapmayacakları hakkında gelen soruya Fabio Paratici, “Ocak ayında kimseyi almayacağız. Ayrıca, hiçbir oyuncumuzu satmayacağız. Sadece Mario Mandzukic de isterse ve uygun bir teklif gelirse bir istisna olabilir.” cevabıyla sözlerini noktaladı.

BETPAS307.COM – FABİO PARATİCİ: ‘KİMSEYİ SATMAYACAĞIZ, MANDZUKİC HARİÇ’

About betpas kayıt
betpas güncel adresi hakkında en doğru bilgilere ulaşacağınız tek site.

13 Comments on BETPAS307.COM – FABİO PARATİCİ: ‘KİMSEYİ SATMAYACAĞIZ, MANDZUKİC HARİÇ’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*